Jesteśmy wszędzie tam,gdzie rodzi się sztuka

O nas

Mamy wielką przyjemność zaprezentować i zaoferować koncerty artystyczne SOFTGREEN Sp. z o.o. Celem tej otwartej formuły programowej jest propagowanie muzyki, tańca, teatru i innych synkretycznych form sztuki, obecnych w naszym życiu.

SOFTGREEN Sp. z o.o. to zespół ludzi, których zadaniem jest stworzenie dla Państwa niezapomnianej i jedynej w swoim rodzaju imprezy firmowej czy kulturalnej.

W naszej działalności dominuje organizacja koncertów od A do Z, zajmujemy się również pełną organizacją imprez, począwszy od przyjęcia zlecenia po dostarczenie Klientowi produktu finalnego w postaci wspaniałej imprezy.

Nasze 20 letnie doświadczenie pozwala nam wybrać optymalne rozwiązania, doradzić Klientowi, jak zrealizować Jego wizję imprezy. Kadra artystyczna naszego zespołu posiada wielkie umiejętności w kreowaniu różnorodnych gatunków muzycznych: muzyki klasycznej, lekkiej muzy operetkowej, oraz aranżacji współczesnej muzyki popularnej.

Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie choreografii, scenografii, oświetlenia, nagłośnienia, prowadzenia imprez.

Nasz personel pozostaje do Państwa dyspozycji podczas realizacji całego projektu jak również samej imprezy.

Naszą ofertę kierujmy do działów marketingu firm i korporacji, wszystkich którzy szukają pomysłu na zaoferowanie swoim kontrahentom nowych możliwości stworzenia wyjątkowego wydarzenia czy wieczoru.  

Tworzymy programy muzyki klasycznej w przystępnej, rozrywkowej formie, dostosowanej do potrzeb współczesnego „konsumenta”. 

Nasza oferta programowa dostosowana jest do wszystkich grup docelowych, zarówno dzieci i młodzieży, aktywnie pracujących, ale również i osób starszej daty, wszystkich, którzy mają własne upodobania i gusty. To specyficzne podejście stanowi naszą największą siłę.

Oferujemy projekty dostosowane do potrzeb, miejsca i budżetu naszych kontrahentów.

Zapraszamy do współpracy!