Jesteśmy wszędzie tam,gdzie rodzi się sztuka

 

 

 IMG_4280B.JPG

Kwartet AQUAMARINE

 

JEDYNY W POLSCE KWARTET MIESZANY!!

 

Już sam skład Kwartetu AQUAMARINE budzi zdumienie widza przyzwyczajonego raczej do kwartetów stricte smyczkowych lub dętych.

Stworzyliśmy niepowtarzalną formułę między delikatnymi smyczkami i silnymi instrumentami dętymi –nasza hybryda zaskakuje i rozkochuje w sobie publiczność nieprzerwanie od 1995.

Ten nietypowy skład zespołu : skrzypce, flet, klarnet, wiolonczela pozytywnie oddziałuje zarówno na początkujących fanów muzyki, jak i muzycznych koneserów.Karczew.JPG

To wyjątkowe połączenie instrumentów nadaje utworom jedyny w swoim rodzaju charakter brzmieniowy, kolorystyczny i interpretacyjny.

Zespół został stworzony 20 lat temu przez czwórkę wybitnych instrumentalistów związanych z Filharmonią Narodową, Operą Narodową i Salonową Orkiestrą Johanna Straussa z myślą o zaspokojeniu najwybredniejszych gustów muzycznych osób, które cenią niepowtarzalność, charakter, temperament, a także unikalność kolorów muzycznych.

DSC01441a.JPGKwartet posiada własne aranżacje najwspanialszych utworów muzyki rozrywkowej, musicalowej, operetkowej, popularnej, klasycznej, filmowej, który wykonuje w sposób nowatorski i bezprecedensowy.

Koncertuje dla wielkich koncernów, zarówno światowych, jak i polskich, zdobył doskonałe recenzje po występach na wielu wspaniałych scenach Niemiec, Francji, Chorwacji i Polski.

 

 

Niezmiennie zachwyca, oczarowuje, przyciąga, wabi i nie pozwala

o sobie nigdy zapomnieć